Бочка пластиковая, пищевая 35 л, белая широкая горловина для воды.
500 ₴
475 ₴
- Готово к отправке
- Код: бочпищ35
+380 (98) 043-20-82
- +380 (99) 988-03-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бочка (бідон) пластикова харчова призначена для безпечного зберігання та зручного транспортування рідких та сипких харчових продуктів (вода, молоко, згущене молоко, засолювання, джеми, конфітури, мед та ін.). Пластикова біла бочка має зручні ручки для перенесення. Кришка харчової пластикової бочки різьбова. Ергономічна форма бочок дозволяє їх компактно встановлювати один на одного під час зберігання. Пластикова харчова бочка стійка до хімічних речовин, механічних впливів, легка, універсальна та довговічна.
- Захист від ультрафіолету
- Сертифікований пластик
- Термін служби до 50 років
- Гарантія - 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Вид бака | Вертикальный |
| Высота | 32 см |
| Диаметр люка | 28 см |
| Длина | 43 см |
| Количество слоев | 2 |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴

