Бочка пластиковая пищевая бидон 120л широкая горловина для вина и воды.
1 250 ₴
1 187,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: бочбшл120
- +380 (99) 988-03-00
Бочка 120 літрів пластикова для транспортування і зберігання різних речовин харчового призначення
Пластикову харчову бочку зручно застосовувати в різних цілях, як у домашніх, так і у виробничих умовах. Бочка 120 літрів пластикова відмінно підійде для приватного будинку, дачі або городу, а також для складських, фермерських і виробничих господарств.
Бочки 120 л Ви можете використовувати для води, харчових продуктів, а також як бідон для молока. Використання пластмаси для виготовлення бочок та бідонів харчових значно підвищує їх якість і тривалість експлуатації.
Пластик набагато міцніше і зручніше, ніж інші матеріали, які використовуються для виготовлення бочок та бідонів, наприклад, метал. Металеві бочки і бідони характеризуються більш важким вагою і схильні до корозії.
Перевагами використання пластмаси для виготовлення харчових бочок є:
висока стійкість до агресивних умов і факторів зовнішнього середовища;
високий рівень стійкості до механічних і фізичних ушкоджень;
відсутність корозії;
можливість використання для рідких і сипучих харчових продуктів;
стійкість до ультрафіолетових променів;
тривалий термін експлуатації бочки або бідони;
легка вага.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Вид бака | Вертикальный |
| Высота | 90 см |
| Диаметр люка | 28 см |
| Длина | 43 см |
| Количество слоев | 2 |
| Объем | 120 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 |
- Цена: 1 187,50 ₴

