Бочка пластиковая пищевая бидон 20л широкая горловина для солений, меда, молока.
400 ₴
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: бочбел20
- +380 (99) 988-03-00
Пластикова бочка 20 літрів – ідеальне рішення для засолювання, зберігання води в будинку
Бочка – зручний і простий спосіб організувати процес зберігання і перевезення різних продуктів харчування. пластикова Бочка 20 літрів може використовуватися в різних цілях – для зберігання продуктів на складі або виробництві, в приватному будинку, для зберігання питної води, наприклад, в саду, на дачі, на городі або в приватному будинку.
Пластиковий харчової бідон набагато зручніше, ніж металевий. Пластик є більш легким вагою. Крім цього, такий матеріал для бочки більш практичний у використанні. Пластикові бочки прослужать Вам більш тривалий термін, ніж металеві.
Бідон, який виготовляється з харчового пластику, характеризується такими перевагами:
довговічність експлуатації бочки;
стійкість бочки до фізичних і механічних пошкоджень;
захист вмісту бочки від ультрафіолетових променів;
можливість розміщувати в бочку різні харчові продукти і рідини;
захист бочки від корозії;
легкий вага бідони і бочки;
стійкість бочки до факторів навколишнього середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Вид бака | Вертикальный |
| Высота | 30 см |
| Диаметр люка | 28 см |
| Длина | 32 см |
| Количество слоев | 2 |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 |
- Цена: 380 ₴

