Шланг для полива SPRINT 3/4 30м BRADAS Польша

1 200 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (98) 043-20-82
- +380 (99) 988-03-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг для поливу SPRINT 3/4 30м
Тришаровий шланг для поливу SPRINT належить до класу стандартних поливальних шлангів. Виготовлений з якісного ПВХ.Шланг SPRINT складається з 3-х шарів:
- I шар – внутрішній, з чорного ПВХ, який запобігає наростанню водоростей всередині шланга, та є стійким до УФ випромінення.
- II шар – армуючий, хрестоподібне обплетення поліестеровими нитками.
- III шар – зовнішній, зм'якого напівпрозорого ПВХ зеленого кольору.
Робоча температура: -10°С ... +50°С
Не містить кадмію
Вироблено в ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Материал шланга | ПВХ |
| Армированный шланг | Да |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Диаметр | 18 мм |
| Количество слоев | 3 |
| Длина | 30 м |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Увеличение шланга при подаче воды до | Нет |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Длина бухты | 30 м |
| Вид товара | Шланг |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴

