Плівка ПВХ прозора для вікон СИЛІКОН, Гнучке скло, м'яке скло 1.50м*300мкр*48м Тайвань
5 650 ₴/рулон
4 802,50 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 243
+380 (98) 043-20-82
- +380 (99) 988-03-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозорий ПВХ використовується для вікон, шатр, альтанок, штори літніх майданчиків, прозорих навісів, наметів, пошиття чохлів. Зонування торгових та інших промислових приміщень. Вікна човнових тентів. Паковання текстильних виробів. Забори. Аквазабори. Штори для автомойок.
Ширина в рулоні 1,50 м.
Довжина рулону 48м
Товщина силікону різна: 70мкр, 90мкр, 100мкр, 120мкр, 150мкр, 250мкр, 500мкр, 800мкр, 1000мкр, 1500мкр, 2000мкр
Нереально прозора, як сльоза. М'яка, не рветься!
Прозорий 100%!
морозостійка!
Водонепроникна!
Стійка до Ультрафіолету!
Захист від вітру, дощу, пилу!
Чудова якість. Гнучка. Еластична.
Виробництво — Тайвань.
Температура використання — 20/+50.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид плівки | Полотно |
| Товщина плівки | 300 мкм |
| Ширина | 150 см |
| Кількість метрів в рулоні | 48 м |
| Колір плівки | Прозорий |
| Вага | 28 кг |
| Застосування плівки | Поліграфія, Скління, Меблеве виробництво, Садівництво, Будівництво, Побутова упаковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Силікон |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 802,50 ₴/рулон

