Шланг ПВХ прозорий харчовий армований високого тиску SYMMER 32 мм (50 м)
10 500 ₴/бухта
10 395 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 185
+380 (98) 043-20-82
- +380 (99) 988-03-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
■ 3-шаровий поливальний шланг зроблений із ПВХ високої якості
■ Універсальний, зносостійкий шланг
■ Виявляють високу експлуатаційну міцність завдяки
текстильному армуванню з перехресним переплетенням
■ Підходить для транспортування з харчовими продуктами
■ Еластичний
■ Екологічний
УЧАЙСТКИ ВИКОРИСТАННЯ■ Використовуються у всіх типах поливальних робіт
■ Присадибні ділянки
■ Будівельні майданчики
■ Сільськогосподарські угіддя т.п.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Symmer |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Шланг |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Область застосування виробу | Водопостачання, Зрошувальні системи, Харчова промисловість, Сільське господарство, Будівництво |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Вода, Пар, Повітря, Пароводяна суміш |
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Армований шланг | Так |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Збільшення шланга при подачі води до | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 395 ₴/бухта

